Elektronik Kartlı Kilit

SCT Modeli Elektronik Kartlı Kilit

Elektronik kartlı kilit sistemlerimizin tamamı konaklama sektörüne özel üretilmiş olup, otel, yurt, misafirhane, öğretmenevi gibi misafir ağırlayan tesislere güvenlik ve yönetim kolaylığı bakımından büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.

SCT modelimiz Bonwin marka kilitlerimiz arasında fiyatı en ekonomik olan model olmasına rağmen çelik kalitesi ve sağlamlığı ile rakiplerinden üstün özelliklere sahip bir kilidimizdir. SCT6 kartlı kilidin ilk versiyonudur. Sürgülü, gizli anahtar kapağı ve tasarımı itibariyle SCT6 modelimiz daha fazla tercih edilmektedir.

Elektronik kartlı kilit modellerimizin tamamında son derece güvenli olan Ansi kilit mekanizması mevcuttur, ansi kilit mekanizmalarında ters dil bulunur bu dil sayesinde kapıyı herhangi bir obje ile dili ittirerek açmak mümkün değildir. 

4 adet kalem pil ile çalışan Elektronik kartlı kilit sistemlerimiz evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir. Montaj için teknik bilgi gerekmez, kalınlığı 38-65 mm arasında olan tüm ahşap kapılara uygulanabilir.

Elektronik kartlı kilit sistemlerimiz okutulan kartların kaydını tutmaktadır, bu sayede herhangi bir soruşturma için kilit üzerinden hangi tarihlerde hangi saatlerde kapı açılmış, anahtarla mı, kartla mı açılmış, misafir kartı ile mi master kart ile mi açılmış gibi raporlara ulaşmak mümkündür.

Kilitlerimizde kart okuma özelliğinin yanı sıra her bir kilit için iki adet metal anahtar mevcuttur. Pil zayıfladığında kilitlerimiz kullanıcıyı alarm sesi ile uyarır, uyarıyı kaçırıp pilini bitirmeniz halinde anahtarla kapıyı açıp kolayca pil değişimi yapabilirsiniz.

Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry