Otel Kapı Kilidi

BGS6 Modeli Otel Kapı Kilidi

Otel kapı kilidimiz alüminyum alaşımlı döküm malzemeden imal edilmiştir. Kıvrımlı dış yapısı ile koridorlarınıza zengin bir görünüm kazandırır. Sarı renk kaplaması uzun ömürlü olup basit çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Marangoz tarafından uygun bir şekilde açılmış kilit yuvasına kolayca monte edilir, standart kalem pillerle çalışır, kablo bağlantısı gerektirmez.

Misafirlere sunduğu konforun yanı sıra işletme yönetimine de kolaylık sağlar. Kiralama usulü çalışan tesislerde günü biten kart kapıyı açmayacağı için müşteri otomatik olarak resepsiyona yönlenecektir.

Yazılımı ve diğer ekipmanları sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize konaklayacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz.

Son derece güvenli kilit mekanizması sayesinde istediğiniz kapıda güvenle kullanabilirsiniz. % dilli kilit mekanizması hırsızlığa ve zorlamaya karşı dayanıklıdır.

Otel kapı kilidi mifare kart teknolojisi ile çalışır, sistemde kullanılan kartları tesis içerisinde bir ço kuygulamada kullanabilirsiniz, böylelikle misafirleriniz tek bir kart ile bir çok aktiviteden yararlanabilecektir.


Bgs6 modeli opera uyumlu otel kapı kilidi

Avantajları

Otel kapı kilidi konaklama sektörüne özel üretilmiş genellikle pilli ve kollu kilitlerdir. Otel kapı kilitleri misafirler tarafından anahtar taşımaya alternatif bir ürün olması ve otel yönetimine sağladığı kolaylıklar sebebiyle tercih sebebidir. Otel kapı kilidi ön kol, arka kol, kilit mekanizması ve kapı karşılığı olmak üzere 4 ana parçadan oluşur.

OTEL KAPI KİLİDİ NASIL ÇALIŞIR

Otel kapı kilidi kapının üzerine takılan, çoğunlukla pille çalışan kollu kilit sistemidir. Bilgisayar programı ile komuta edilir ancak bilgisayardan bağımsız çalışır, yani herhangi bir bağlantı gerektirmez. Resepsiyondan verilen kartın içeriğini okuyarak mekanizmayı verilen izin çerçevesine göre komuta eder.

Günümüzde kullanılan otel kapı kilitleri gelişmiş kart teknolojileri kullanmaktadır, otel kapı kilidinin anahtarı karttır. Resepsiyondaki yazılım üzerinden misafire hangi odada konaklayacağı ve konaklama süresi kartın içine yazılır. Misafir kartı kapıya okuttuğunda kilit kartın içeriğini okuyarak giriş koşulları sağlanıyorsa açılır sağlanmıyorsa açılmaz.

OTEL KAPI KİLİDİNİN AVANTAJLARI

Otel kapı kilidi montajı ve kullanımı oldukça kolaydır. Süre kısıtlamalı kapı geçişleri için en ideal üründür. Herhangi bir kablo alt yapısı gerektirmez. 4 adet kalem pil ile 1 yıldan fazla çalışır, pil değişimi kolaydır. Yağsız mekanizmalı otel kapı kilitleri bakım gerektirmeden uzun yıllar hizmet eder. Kilitler son yapılan giriş kayıtlarını hafızasında saklar böylelikle odada oluşabilecek herhangi bir olay anından hangi tarihte kimler giriş yapmış, kapı anahtarla açılmış mı vs gibi raporlara erişim imkanı sunar. Otel çalışanlarınız tüm kapıların anahtarını yanında taşımak zorunda kalmaz, sistemden üreteceğiniz master kartlar ile belirleyeceğiniz odalara belirleyeceğiniz tarih aralığında giriş yapabilir. Bir kart kaybolduğunda kilit mekanizmasını değiştirmek yerine yazılım üzerinden kaybolan kartı kolayca iptal edebilirsiniz. Her şeyden önce otel kapı kilidi sayesinde misafirleriniz anahtar taşıma derdinden kurtulur. Süresi dolan odanın anahtarına ulaşma gibi bir çabanız olmaz, süresi dolan misafir kapıyı açamayacağı için doğrudan resepsiyona gelecektir.

Otel kapı kilidi hem kontrol hem kolaylık hem tahsilat problemleri bakımından çok ciddi avantajlar sağlamaktadır.

NE TÜR OTEL KAPI KİLİDİ ALMALISINIZ?

Otel kapı kilitleri seksenli yıllardan beri kullanılmaktadır. İlk zamanlarda delikli kapı kartları ile geliştirilen sistem sonradan manyetik bantlı kart sistemlerine dönüştürüldü. Her iki sistemde de kart kilidin içine sürülerek çalışıyordu. 2000'li yıllarda bu sistemler tamamen geçerliliğini yitirerek yerine radyo frekanslı kartlarla çalışan kilitler geliştirildi. RFID dediğimiz teknoloji ile kartı kilidin içine sürmeden yaklaştırmak suretiyle çalıştırmak mümkün oldu. Önceleri Temic veya Em olarak anılan rfid kartlı kilitler 2010 yılı itibariyle yerini Mifare kart teknolojisine bıraktı. Mifare kart teknolojisi aynı kartı birden fazla uygulamada kullanma olanağı sayesinde günümüzde de en sık kullanılan son kart teknolojisidir. Alacağınız Otel kapı kilidi mifare kart teknolojisi ile çalışmalı ve mekanik olarak sağlam olmalıdır. Firmamızın tüm ürünleri mifare kart teknolojisi ile çalışmaktadır.Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry