Kartlı Kilit Sistemi Nasıl Çalışır?

Kilitler 4 adet kalem pil takılarak kapıya monte edildikten sonra resepsiyona kilit yönetim yazılımı kurulur. Kurulan yazılımda oda numaralarınız ve kullanıcı yetkileri tanımlanır. Yapılan tüm tanımlar el terminaline aktarılarak kilitler el terminali vasıtasıyla bir defaya mahsus tek tek sisteme tanıtılır, numaraları atanır.Böylelikle sistem hazır hale gelir.

Resepsiyon bilgisayarına bir adet kart kodlama cihazı takılır.

Konaklamak için bir müşteri geldiğinde kart kodlayıcının üzerine sisteme ait kartlardan biri konularak yazılım üzerinden herhangi bir oda çift tıklanır ve kalınacak gün sayısı girilir. Böylelikle anahtar kartınız hazırlanmış olur, müşteriniz bu kartla odasına giderek belirttiği gün sayısınca odayı açabilir. Tanımlı süre bittiğinde kilit açılmayacak, müşterinizin ya süreyi uzatması yada çıkış yapması gerekecektir.

Enerji tasarruf cihazı satın alan konaklama tesislerinde müşteriler anahtar kartları sayesinde odasındaki elektriği aktif hale getirebilecektir. Bu sayede dışarı çıkarken kartını yanına almak zorunda kalacak ve odanın elektriğini israfı önlemek amacıyla kesmiş olacaktır.

Müşteriniz tesisinizden ayrıldığında aynı kartı farklı odalar için tanımlayabilir veya tekrar kullanılmak üzere kenarda bekletebilirsiniz.

Bu Sistem İle Neler Yapılabilir?

Son derece pratik ve kolay kilit yönetim yazılımı ile iki saniyede kartı hazırlayıp müşteriyi bekletmezsiniz.

Kartları misafirinizin konaklayacağı süre kadar yetkilendirebilir, süre bitiminde devre dışı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı kart ile hem kilidi hem enerji tasarruf cihazını kullanabilirsiniz.

Kaybolan, çalınan veya götürülen kartları sistem üzerinden pasif edebilirsiniz.

Tesis çalışanlarınıza belirli kapıları veya tüm kapıları belirli zaman aralığında veya süresiz açabilen kart yapabilirsiniz.

Çalışan kartlarını, müşteri içeriden kilitlemiş dahi olsa kapıyı açabilen, yada içeriden kilitlemişse açamayan olarak niteliklendirebilirsiniz. Böylece odada oluşabilecek acil durumlara müdahale etmek için zaman kaybı yaşamazsınız.

Kilit yönetim yazılımından resepsiyonun yaptığı tüm kartları raporlayabilirsiniz. ( Hangi tarih ve saatte hangi odalara kart yapmış veya çıkış yapmış gibi)

El terminalini kullanarak kilitlerden geçmişe dönük yaklaşık bir aylık giriş çıkış hareketleri raporu alabilirsiniz.

Kilitlerinizin pilleri ortalama 15 ay dayanır, pil zayıfladığında kilitleriniz size sesli uyarı verecektir.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry