Otel Oda Kilidi

BGK Modeli Otel Oda Kilidi

Otel oda kilidimiz akıllı kartlarla çalışır. Döküm malzemeden imal edilmiş olup 5 dilli Amerikan ansi kilit mekanizmasına sahiptir. Gizli anahtar bareli mevcuttur, her kilit 2 adet metal anahtarla birlikte gelir. Kart ile kullanımın uygun olmadığı durumlarda anahtar ile de kullanılabilir.

Her hangi bir elektrik bağlantısı yoktur 4 adet Alkalin kalem pil ile 18 ay civarında kullanım sağlar, pil bitiminde pilleri kolayca değiştirilebilir.

Oldukça pratik yazılımımız sayesinde kilitlerinize misafir kartı, master kart, kat kartı, bina kartı, acil durumlarda müdahale için gereken değişik yetkilendirmeli kartları 1-2 saniye içerisinde programlayabilir, hızlı bir şekilde misafirlerinizi odalarına yönlendirebilirsiniz.

BGK modeli Otel oda kilidi odanın iç tarafında kilitleme mandalına sahiptir, bu sayede misafiriniz kapıyı içerden kiltileyerek kendini güvende hissedecektir.

Kartı okutmak için yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enegy saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Otel Oda Kilitlerinin Başlıca Kullanım Alanları

Otel, öğretmenevi, öğrenci yurdu, misafirhane, hazır ofis, residence gibi konaklama sektörüne yönelik profesyonel bir kartlı kilit sistemidir.


Kalite belgeleri, fidelio uyumlu

Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry