Kartlı Otel Kapı Kilidi

SCS6 Modeli Kartlı Otel Kapı Kilidi

Her boyutta konaklama tesisi için ideal kartlı otel kapı kilidi tesisinize hem prestijli bir görünüm kazandırır hem de misafirlerinize güven duygusu yaşatır.

Kartlı otel kapı kilidimizin kurulumu, kullanımı ve yönetimi oldukça basittir. Kıvrımlı özel tasarım gövdesi ve alaşımlı malzemesi sayesinde uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz.

Kilitlerle birlikte göndereceğimiz kesim şablonuyla birlikte kartlı otel kapı kilitlerimizi evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edebilirsiniz. Kilitlerimiz 4 adet standart AA kalem pil ile ortalama 15  ay çalışır.

Kullanımı ve yönetimi son derece kolay yazılımımız sayesinde hem misafirleriniz hem tesis çalışanlarınız için değişik yetkilendirmelerle donatılmış süreli veya süresiz kartları bir iki saniye içerisinde oluşturabilirsiniz. Misafirler için konaklama süresini gün veya saat bazında ayarlayabilirsiniz, süre dolduğunda kart kapıyı açmayacak, misafir resepsiyona gelerek kartın süresini uzattıracak veya çıkışını yapacaktır.

Kartlı otel kapı kilidi Ansi kilit mekanizmasına sahiptir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan kilit bareline vardır. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Kartlı otel kapı kilitlerimiz mifare kart dediğimiz son teknoloji kartlarla çalışmaktadır. Bu kartlar sayesinde tesis içerisindeki tüm kart uygulamalarını tek bir kart üzerinden yürütme imkanınız olur. Örneğin misafire vereceğiniz kilit kartı ile otopark girişinizin veya asansörlerinizin kontrolünü sağlayabiliriniz.

Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit