SCA Modeli Otel Kapı Kilit Sistemi

Otel Kapı Kilit Sistemi Genel Özellikler

Otel kapı kilit sistemlerimizin montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz.

Montaj için hiç bir kablolama veya data alt yapısına gereksinim yoktur. Otel kapı kilit sistemleri evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir. Her kilit 4 adet standart AA kalem pil ile ortalama 15  ay çalışır.

Yazılımı ve diğer ekipmanları sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize konaklayacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz.

Otel kapı kilit sistemi 5 dilli kilit mekanizmasına sahiptir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan barel sistemi de mevcuttur. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Mifare kart teknolojisi ile çalışır kilidin açılması için kartı yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enegy saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.


Avantajları