SCC Modeli Kartlı Kapı Kilit Sistemleri

Kartlı Kapı Kilit Sistemleri Genel Özellikler

Kartlı kapı kilit sistemleri montajı ve kullanımı pratik sistemlerdir. Kalınlığı 38-60 mm aralığındaki tüm ahşap kapılara uygundur.

Montaj için hiç bir kablo veya data hattına gereksinim yoktur. Her kilit 4 adet standart kalem pil ile ortalama 15  ay çalışır. Kartlı kapı kilit sistemleri evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir.

Kartlı kapı kilit sisteminin 5 dilli ansi kilit mekanizması vardır. Bu mekanizma sayesinde kapıyı kartsız veya anahtarsız açmak mümkün değildir. Kart okuyucu özelliğinin yanı sıra mekanik anahtarla açılan kilit bareli de vardır. Misafirlerinizin güvende hissetmesi sağlayan, kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Bilgisayar programı sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize konaklayacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz.

Mifare kartlarla çalışır kilidin açılması için kartı yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji saver, kartlı oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Avantajları