Kartlı Kapı Kilit Sistemleri

SCC Modeli Kartlı Kapı Kilit Sistemleri

Kartlı kapı kilit sistemleri döküm malzemeden imal edilmiştir, 65mm kalınlığa kadar olan ahşap kapılara kolayca uygulanır.

Scc modeli kartlı kapı kilit sistemlerimiz kablo bağlantısı gerektirmez 4 adet 2A alkalin pille çalışır, pil ömrü ortalama 18 aydır. Paslanmaz çelik kolları ve sağlam gövdesi ile uzun yıllar sorunsuzca çalışır. Montajı oldukça kolaydır.

SCC modeli kartlı kapı kilit sistemi yüksek güvenlikli bir model olup Amerikan 5 dilli ansi kilit mekanizması vardır. Bu mekanizma sayesinde kapıyı kartsız veya anahtarsız açmak mümkün değildir. Her bir kilit 2 adet metal anahtarla gelir, kart ile kullanımın uygun olmadığı durumlarda anahtarla da kullanabilirsiniz. Ayrıca odanın iç tarafında kilitleme mandalı bulunur misafir kapıyı arkadan kilitleyebilir.

Kullanımı son derece pratik yazılımımız sayesinde kilitleriniz için ister süreli ister süresiz kartlar yapabilir, çalışanlarınızın odalarda rahatça temizlik, teknik servis hizmeti vs işlemleri için master kartlar oluşturabilir, bunların dışında değişik yetkilere sahip bir çok kart üretebilirsiniz.

SCC modeli kartlı kapı kilit sistemimiz mifare kartlarla çalışır, aynı kartı defalarca kodlayabilir başka başka odalar için tekrar tekrar yapabilrisiniz. Ayrıca mifare teknolojisi sayesinde misafire verdiğiniz kilit kartını tesisinizdeki farklı kart uygulamalarında da kullanabilirsiniz. Mifare kartlar yaklaşımla çalıştığı, temas gerektirmediği için misafiriniz kartını cüzdanından çıkarmadan rahatça okutup girişini yapabilir.

Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry