SCK Modeli Otel Kilidi

Otel Kilidi Genel Özellikler

Otel kilidi, otelinize prestij müşterilerinize memnuniyet katar. Estetik görünüm yüksek kalite sağlam materyalden üretilmiştir.

Sade kapı kesim delikleri sayesinde otel kilidimizin montajı, oldukça kolaydır. Paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz.

4 adet standart kalem pil ile ortalama 15 ay çalışır. Herhangi bir kablolama işlemine gerek yoktur.

Misafirinize program üzerinden saniyeler içinde konaklayacağı süre kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları açabilen veya sadece belirlediğiniz katlardaki odaların kapılarını açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde kart yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda program üzerinden odayı kimlerin hangi zamanlarda açtığının kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Otel kilidi 5 dilli ansi kilit mekanizmasına sahiptir. Kilit mekanizmasında mekanik anahtarla açılabilen kilit bareli de mevcuttur. Bu sayede mekanik anahtarla da odaya girişler mümkün olmaktadır. Kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur. Emniyet mandalı kapatıldığında otel çalışanlarının kartı kapıyı açmayacaktır.

Mifare kart okuyuculu otel kilidine kartı bir kaç santimetre yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enegy saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

opera uyumlu otel kilidi

Avantajları