Otel Kilit Sistemleri

SCF Modeli Otel Kilit Sistemi

Otel kilit sistemleri konaklama sektöründe misafir giriş çıkışlarını kontrol etmede büyük kolaylıklar sağlar.

Otel kilit sistemlerimizin montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz.

Montajda kablolama işlemi veya data alt yapısına gereksinim duymaz. Otel kilit sistemleri evinizde kullandığınız standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir. Her bir kilit 4 adet kalem pil ile ortalama 15  ay civarında çalışır.

Yazılımı sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize kalacağı süre kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanları için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durum anında kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen kart yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda program üzerinden yapılan kartların raporlarına ve kilit açma kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Otel kilit sistemi 5 dilli kilit mekanizması ile son derece güvenlidir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan kilit bareli devardır. Misafirlerinizin oda içerisinden kapıyı kilitleyebilmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Mifare kart teknolojisi ile çalışır, kilidin açılması için kartı bir iki cm  yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji tasarruf cihazı, kartlı oda kasası, kartlı otopark girişi, asansör kart okuyucu, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi değişik uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry