SCF Modeli Otel Kilit Sistemleri

Otel Kilit Sistemleri Genel Özellikler

Otel kilit sistemleri otellerde hem misafirlere hem de işletmecilere büyük kolaylıklar sağlar.

Otel kilit sistemlerimizin montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz.

Montajda kablolama işlemi veya data alt yapısına gereksinim duymaz. Otel kilit sistemleri evinizde kullandığınız standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir. Her bir kilit 4 adet kalem pil ile ortalama 15  ay civarında çalışır.

Yazılımı sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize kalacağı süre kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanları için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durum anında kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen kart yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda program üzerinden yapılan kartların raporlarına ve kilit açma kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Otel kilit sistemleri 5 dilli kilit mekanizması ile son derece güvenlidir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan kilit bareli devardır. Misafirlerinizin oda içerisinden kapıyı kilitleyebilmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Mifare kart teknolojisi ile çalışır, kilidin açılması için kartı bir iki cm  yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji tasarruf cihazı, kartlı oda kasası, kartlı otopark girişi, asansör kart okuyucu, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi değişik uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Avantajları