Hazır ofis kartlı kilit sistemleri


Hazır Ofis Kartlı Kilit Sistemleri

İşletme maliyetlerinin artması ile birlikte gün geçtikçe çoğalan hazır ofislerde rekabet hızla ilerlemektedir. Rekabette en az fiyat kadar etkili olan diğer bir etken de sunulan kolaylıklar, prestij ve teknolojik alt yapıdır. İşte bu teknolojik alt yapının ilk unsuru daha ofisinin kapısında başlar, bu da kartlı kilit sistemi ile sağlanır.

Hazır ofis kartlı kilit sistemleri ile kiracılarınız teknolojiyi daha ofise girmeden hissetmeye başlarlar. Ofislerine girdiklerinde aynı kartla açabilecekleri kendilerine özel dolaplar, yine aynı kartla toplantı odalarını ve diğer ortak alanları kullanım imkanı kiracınıza muhteşem bir teknolojik doygunluk ve prestij sunar.

Hazır ofislerde alışagelmiş klasik kartlı kilitlerden daha ziyade online kartlı kilit sistemleri yönetim açısından kontrol kolaylığı sağlar. Online kartlı kilit sistemleri sayesinde ofislerin kapılarını resepsiyondan açıp kapatabilir, odanın enerjisini dahi resepsiyon üzerinden kontrol altına alabilirsiniz. Kiracınız ofisinde değilse yine yazılım üzerinden bunu online olarak görebilir, telefon yönlendirmenizi buna göre yapabilirsiniz.

Hazır ofis kartlı kilitleri ile birlikte bu kilitlere entegre olarak çalışan kartlı dolap kilitlerimizden alarak, kiracınıza özel dolapları, posta kutusunu, harici depolama dolaplarını kilitleyebilir, tek bir kartla kiracınızın tüm bu kilitleri açmasını sağlayabilirsiniz.

Hazır ofis kartlı kilitleri süre kısıtlamalı çalışmaktadır, yani kiracınız ofisi ne kadar süre kiraladıysa kartlar kilitleri o kadar süre boyunca açacak süre bitiminde otomatik olarak kartı pasif edecektir. Bu durumda misafiriniz ya danışmaya gelip kira süresini uzatacak ya da kendisine tahsis edilen ofisi boşaltmak durumunda kalacaktır.

Hazır ofis kullanımlarında anahtar kaybı da ciddi bir sorun teşkil eder, önceki kiracı anahtarı kaybettiyse sonraki kiracınız siz kilidi değiştirene dek güvende değildir. Halbuki kartlı kilit sistemimizde kart kaybolması halinde yazılım üzerinden kolayca iptal edilebilmektedir.

Yazılım üzerinden kiracınızın kullanması için; anahtar kartı, yönetim çalışanlarının kullanımı için; kapı içeriden kilitli olduğunda açmayan master kart, kapı içeriden kilitli olsa dahi açabilen acil durum kartı, sadece belirli katların kapısını açabilen kat kartı,  okutulduğunda kilidin sürekli açık kalmasını sağlayan kilit açma kartı, unutulan eşyanın odadan alınması için sadece bir kez kilidi açabilen geçici kart.... vb fonksiyonel kartlar yapabilirsiniz. Sistemimiz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş profesyonel bir kilit sistemidir.

Kartlı kilit sistemlerimiz enerji tasarruf cihazı, kartlı oda kasası, kartlı emanet dolabı kilidi, otopark girişi, duvar tipi kart okuyucu, asansör kart okuyucusu gibi bir çok kartlı cihazla entegre çalışır. Kiracılarınız kiralama süresi boyunca tek bir kartla tüm bu cihazları kullanabilir ve geçişini yapabilir. Kiralama süresi dolduğunda geçişe müsaade eden tüm cihazlar geçiş iznini otomatik olarak sonlandıracaktır.