OTEL KAPI SİSTEMLERİ

Otel ve diğer misafir ağırlayan tesislerde oda kapısında kullanılan sektöre has sistemler vardır bunların genel adı otel kapı sistemleri dir.

Misafirlerin rahatlığı ve otel yönetiminin kolaylaştırılması bakımından günümüzde pansiyonlardan en lüx otellere kadar bir çok tesis otel kapı sistemleri kullanmaktadır.

Otel kapı sistemleri kapının üzerindeki kartlı kilit sistemi, kapının yan tarafındaki Dnd ( do not disturb veya dijital rahatsız etmeyin sistemi), kameralı kapı dürbünü gibi sistemlerin genel adıdır.

Otel kapı sistemleri genellikle birbiriyle entegre sistemlerden oluşur. Örneğin kapı üzerindeki kilit sistemi ile dnd sistemi arasında bir bağ vardır. Misafir kapı kartını oda içerisindeki enerji saver kart yuvasına koyduğunda, koridor kısmındaki Dnd sisteminden kişinin oda içerisinde olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Bu durum otel çalışanlarının odaya müdahalesine yön verir.

Firmamız otel kapı sistemleri konusunda birbiriyle entegre çalışabilen yüksek kalitede ürünlerle sizlere hizmet vermektedir.


cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry