Sarı Otel Kilidi

SBT Modeli Sarı Otel Kilidi

Sarı otel kilidi gösterişe önem veren,  daha ziyade arap turistleri ağırlayan otellerde tercih sebebidir. Altın kaplama rengi sayesinde otelde kullanılan sarı eşyalar ile bir bütünlük sağlar.

Sarı otel kilidimizin montajı  kurulumu ve kullanımı da aynı diğer kilitlerimiz gibi son derece kolaydır. Paslanmaz çelik gövdesi özel boya kaplamasıyla uzun yıllar deforme olmadan yeni gibi kullanabilirsiniz.

Sarı kaplaması oldukça sert, çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır.

Montaj için kablolama veya data alt yapısına gereksinim duymaz. Sarı otel kilidi evinizdeki standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir. Kilitler 4 adet standart kalem pil ile ortalama 15  ay çalışır. Pil bitiminde kullanıcıyı ışıklı  ve sesli olarak uyarır.

Yazılımı sayesinde sadece iki sn içerisinde misafirinize kalacağı gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları ve belirlenen katları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen özelliklerde acil durum kartı yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda yazılım üzerinden resepsiyondan yapılan kartların dökümünü veya kilidin hangi saatlerde kimler tarafından açıldığının raporunu alabilirsiniz.

Sarı otel kilidi 5 dilli ansi kilit mekanizmasına sahiptir, son derece güvenlidir.. Kart okuyucu özelliğine ilave olarak mekanik anahtarla açılan kilit bareli de mevcuttur. Odanın iç tarafında misafirlerinizin güvende hissetmesini sağlayan emniyet mandalı bulunur.

Mifare kartlarla çalışır, kilidin açılması için kartı yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji tasarruf cihazı, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok uygulamalarda da kullanabilirsiniz.


Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit

Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit

Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri

Kartlı Kilit Sistemleri
Otel Kilidi

Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi

Kartlı Kapı Kilit Sistemi
Otel Kilit Sistemleri

Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi

Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Otel Kapı Kilit Sistemi

Sarı Otel Kilidi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu

Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu

Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

Elektronik Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilidi

Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit

Otel Tipi Kilit