Otel Kapı Kolu

BGG Modeli Kartlı otel kapı kolu

Otel kapı kolu, pil ile çalışması ve hiç bir kablo alt yapısı gerektirmediği için kolayca uygulanabilen, konaklama sektörüne yönelik tesislerde hem misafirlerin hem işletme yönetiminin bir takım avantajları sebebi ile tercih ettiği kapı kollarıdır.

Bazı durumlarda odaya kimlerin girdiği bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz, işte bu gibi durumlar için kartlı otel kapı kolu geçmişe yönelik 200 okutmayı hafızasında saklar.Bu sayede kilidi kimler hangi tarih ve saatlerde açmışlar gibi raporlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yazılımı son derece kolay olup belirli tarihler arasında kullanıma uygun misafir kartı yapma işlemi ortalama 2 saniyedir. Yazılım üzerinden misafirlerinize veya çalışanlarınıza belirli kapıları açabilen yetkilerle donatılmış kartlar yapabilir, istediğiniz an kartların iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Kartlı otel kapı kolu 5 dilli Ansi kilit mekanizmasına sahiptir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan barel sistemi de mevcuttur. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Mifare kart teknolojisi ile çalışır kilidin açılması için kartı yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enegy saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.


Opera uyumlu, iso 9001 belgeli

Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry