Kartlı Kapı Kolu

SBT6 Modeli Kartlı Kapı Kolu

Kartlı kapı kolumuz konaklama sektörü başta olmak üzere tüm tesislerin ahşap kapılarında uygulanabilir, paslanmaz gövdesi ve gelişmiş fonksiyonları ile son derece sağlam olmasının yanı sıra tesisin kontrolünde de büyük kolaylıklar sağlar.

Marangoz tarafından kilide uygun olarak açılmış kapı yuvasına kolaylıkla monte edilir, 4 adet kalem pil ile 3 yıla varan kullanım sağlar, pil bitimi yaklaştığında kullanıcıyı bu konu alarm ile uyarır. Kilidin çalışması için kapı deliği haricinde hiçbir alt yapı gerekmez. 

Gelişmiş fonksiyonları sayesinde misafirlerinize belirlediğiniz tarih aralığında geçiş izni verebilir, ister belirli bir odayı isterseniz farklı odaları aynı kart ile açmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra tesis personelleri için tüm kapıları veya belirlediğiniz kapıları açabilen kartları kolayca programlayıp kullanabilirsiniz.

Kartlı kapı kolu 5 dilli kilit mekanizmasına sahiptir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan barel sistemi de mevcuttur. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Sbt6 modeli kartlı kapı kolu mifare kart teknolojisi ile çalışır, kartı dokundurmaya, sürtmeye veya takmaya gerek kalmadan yaklaştırmak suretiyle okutup kilidi açabilirsiniz. Kartlarınızı cüzdan içerisinden çıkarmadan da okutmanız mümkündür. Temassız kart teknolojisi kart ömrünü uzatıp işletme giderlerini azaltacaktır.


Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry