Öğretmenevi kartlı kilit sistemleri


Öğretmenevi Kartlı Kilit Sistemleri

Son yıllarda öğretmenevlerinin neredeyse tamamı misafirlerinin konforu ve yönetim kolaylığı nedeniyle öğretmenevi kartlı kilit sistemine geçiş yapmaktadır.

Öğretmenvelerinde sistemin kullanımı şu şekildedir:

Resepsiyon görevlisi bilgisayarda kurulu olan yazılım üzerinden misafire bir kart yapar. Misafir bu kartla kendisine tahsis edilen odanın kilidini konaklayacağı süre boyunca açabilir, süre tamamlandığında kilit açılmayacaktır. Bu durumda misafir resepsiyona uğrayarak ya çıkış yapmalı ya da kalacağı süreyi uzattırmalıdır. Misafir ayrıldığında aynı kart binlerce kez yeniden başka başka odalar için kullanılabilir. Ayrıca aynı kartla odanın elektriğini kontrol eden enerji tasarruf cihazı sayesinde elektrik enerjisinden büyük tasarruf sağlanır.

Gerek duyduğunuzda kilit üzerindeki giriş çıkış bilgilerini bilgisayara taşıyabilir veya kilit yazılımından resepsiyonun yaptığı tüm kart işlemlerini raporlayabilirsiniz.

Yazılım üzerinden misafirin kullanması için; misafir kartı, öğretmenevi çalışanlarının kullanımı için; kapı içeriden kilitli olduğunda açmayan master kart, kapı içeriden kilitli olsa dahi açabilen acil durum kartı, sadece belirli katların kapısını açabilen kat kartı,  okutulduğunda kilidin sürekli açık kalmasını sağlayan kilit açma kartı, unutulan eşyanın odadan alınması için sadece bir kez kilidi açabilen geçici kart.... vb fonksiyonel kartlar yapabilirsiniz. Sistemimiz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş profesyonel bir kilit sistemidir.