Gothic Otel Kilidi

DBA8 Modeli Gothic Otel Kilidi

Gothic otel kilidimiz eskitme veya antika tarzı tasarlanan tesisler için görsel yapıyı bozmadan teknoloji kullanımına imkan sağlayan özel bir modeldir. Kilidimizin yüksekliği 45 cm olup tamamen pirinç dökümden imal edilmiştir. Altın varaklı objelerin ve siyah materyallerin kullanıldığı koridorlarda müthiş bir uyum sağlar.

Kilidimiz kart okuma özelliğinin yanı sıra anahtarla da kullanılabilmektedir, ön kısımda anahtar kapağı mevcuttur, kart kullanımı istenmediği zamanlarda anahtarları ile kullanılabilmektedir.

Gothic otel kilidmizde asıl kontrol yazılım tarafından sağlanmaktadır, resepsiyon bilgisayarınıza kurulack kullanımı oldukça kolay yazılım sayesinde misafirlerinize veya personellerinize değişik yetkilere sahip kartları anında üretebilirsiniz.

Gothic otel kilidimizin son derece güvenli ansi kilit mekanizması vardır, bu mekanizma sayesinde odaya girişler kart veya anahtar dışında neredeyse imkansızdır. Ayrıca misafirin odanın iç kısmından kapıyı kilitlemesini sağlayan kilitleme mandalı da mevcuttur.

Mifare kart teknolojisi ile çalışır kilidin açılması için kartı yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enegy saver, oda kasası, otopark girişi, asansör kullanımı, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi bir çok farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.


fidelio opera uyumlu dba6 gothic otel kilidi

Avantajları


Elektronik Kartlı Kilit
Kartlı Kilit
Kartlı Kilit sistemleri
Otel Kilidi

Kartlı kapı kilit sistemi
Otel Kilit Sistemleri
Kartlı Otel Kapı Kilidi
Otel Kapı Kilit sistemi

Sarı Otel Kilidi
Kartlı Kapı Kolu
Otel Kapı Kolu
Otel Oda Kilidi

Sarı Kartlı Kilit
Elektronik otel kapı kilidi

 
Otel Kapı Kilidi
Otel Tipi Kilit
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry