Otel kilit sistemleri

OTEL KİLİT SİSTEMLERİ

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otellerde kullanılan mekanik anahtar, delikli kart ve manyetik kartlı kilit sistemleri artık yerini mifare (smart kart) kartlı otel kilit sistemlerine bırakmıştır.

Otel kilit sistemleri konaklama tesislerinde resepsiyondaki yazılım vasıtasıyla misafirlere seri bir şekilde konaklayacakları süre bazında anahtar kartı yapma olanağı sağlayan, herhangi bir kablo alt yapısına gerek duymadan standart kalem pillerle uzun süre çalışabilen kartlı kilit sistemleridir.

Otel kilit sistemleri energy saver cihazları ile birlikte kullanıldığında tesislerdeki elektrik enerjisinden tasarruf etmede büyük bir avantaj sağlar. Sistemin özü, misafire verilen kartın, oda kapısındaki kilidin anahtarı olmasıdır. Misafir kartı energy saver cihazına takarak odanın elektriğini aktif hale getirir. Dışarı çıkarken kartı (aynı zamanda kapının anahtarını) yuvadan çıkarıp yanına alır. Kart yuvadan çıktığında energy saver cihazı odanın elektriğini kapatacaktır. Böylece misafirin odadaki elektrikli aygıtları açık bırakıp gitmesi gibi bir durum söz konusu olmayacak bu da büyük bir enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Otel kilit sistemleri konaklama sektöründe misafirlere büyük kolaylık ve güvenlik sağlarken tesis yönetimine de anahtar kaybı, müşteri memnuniyeti ve prestij gibi konularda avantajlar sunar.

OTEL KİLİT SİSTEMLERİNİN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR

Normal anahtarlı kilitlerden mi taktırmalıyım yoksa otel kilit sistemi mi kullanmalıyım şeklinde bir ikilemde kaldıysanız otel kilit sistemlerinin sağladığı kolaylara göz atmanızda fayda var.

Vb. Kullanımı kolaylaştıran son teknoloji ürünlerimizi sitemizdeki "Ürünlerimiz" menüsünden inceleyebilir veya bizimle irtibat kurabilirsiniz.


cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry